Красунею VIRA FEST 2018 стала майбутній медик

29/05/2018 602

Найчарівнішу та найбільш талановиту вродливицю обрали 27 травня у Чигирині у межах конкурсу таланту і краси «Красуня VIRA FEST».

За титул змагалися тринадцять прекрасних дівчат. А от здобула його 17-річна Мар’яна Левченко із Черкас.

Коли дізналась, що маю виступати під останнім, 13-им номером, то спершу засмутилась. Гадала, що на останню учасницю будуть звертати найменше уваги. Але потім запевнила себе, що головне – налаштуватися і все вдасться.  Так і вийшло! – розповідає переможниця.

Мар’яна з дитинства займалась танцями, завершила художню школу. Нині ж навчається в медичній академії. На дозвіллі займається спортом, багато читає для саморозвитку та цікавиться психологією. А ще – волонтерить, долучається до акцій на підтримку воїнів АТО та благодійних ініціатив.

Незадовго до фіналу конкурсу Мар’яна у власній анкеті відзначила:  «Прикладу максимум зусиль для перемоги! І взагалі я живу за правилом «трьох «Н», що означає «Немає Нічого Неможливого»…

Фінал конкурсу таланту і краси «Красуня VIRA FEST», без сумнівів, став однією з найбільш яскравих подій дводенного фесту, що відгримів у Чигирині.

Я в захваті від ідеї конкурсу – показати вроду українських дівчат такою, як вона є – не стандартною, а соковитою і справжньою, — поділилась думками спеціальна гостя конкурсу Вікторія Щелко – Міс Україна plus size 2017 року, володарка численних титулів.

У межах конкурсу дівчата дефілювали у фантастичних вишитих сукнях від «Творчої майстерні Теліженко», у віночках та сукнях українського дизайнера-модельєра Яни Козловської, а також представили колекцію вечірніх суконь від українського дизайнера Олега Садницького.

На конкурс дівчата також презентували власноруч випечені традиційні українські шишки.

Компанія «UKRAVIT» стала Генеральним партнером конкурсу. Ми працюємо на українській землі і в нашій політиці – підтримувати не лише традиції, але й новаторські рішення їх популяризації. «Красуня VIRA FEST» – це фантастичне дійство, що переосмислило не лише формат, але й зміст поняття «конкурс краси», – відзначив керівник відділу маркетингу  компанії «UKRAVIT» Андрій Лапа.

Переможниця конкурсу отримала не лише титул, але й розкішний подарунок від Ювелірного Дому ZARINA – ексклюзивну каблучку з діамантами. Її вручила особисто Генеральний директор компанії Катерина Нетовкіна, відзначивши високий рівень конкурсу та підготовку учасниць. Ще одним подарунком для красуні став сертифікат на мандрівку до Праги від компанії CoralTravel в Черкасах, який презентувала її керівник – Тетяна Різник.

Цього року конкурс таланту і краси підтримала торгова марка SATURN, відзначивши усіх учасниць якісною технікою власного виробництва. Також серед усіх чарівних дівчат представники компанії SATURN відзначили власну фаворитку. Нею стала Вікторія Хоменко із Черкас – їй вручили особливий подарунок. Окремо відзначили красуню із Новомиргорода Катерину Бондаренко представники компанії «MEDINNA+».

Цього року у конкурсі було визначено також першу та другу віце-міс. Ними стали красуні Катерина Бондаренко та Світлана Землянікова.

Врода українок – це добре серце, внутрішні якості… Саме це ми хотіли продемонструвати, втілюючи ідею конкурсу автентичної української краси. І дійсно, всі наші учасниці – не просто вродливиці. Майже всі займаються громадською роботою та волонтерством, своїм прикладом демонструючи, якою має бути справжня краса, — відзначила ініціаторка фестивалю VIRA FEST, голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Колодницька.

Фестиваль VIRA FEST цього року підтримала Черкаська єпархія УПЦ КП, Черкаська обласна державна адміністрація, Чигиринська районна державна адміністрація та Чигиринська міська рада.